/Uploads/Statik/ÖZEN TEKNİK TAŞIYICI BAĞLANTI EKİPMANLARI HIRDAVAT SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ


Yedek Tekerlekler


Konu yedek tekerlek olunca hangi sektörden olursanız olun, sizi başarıya götürecek en önemli unsurlardan biri devamlılıktır.

28 mm’den 400 mm’ye kadar farklı çaplar sunan yedek tekerlerimiz, 15 kg ila 3.200 kg arasında taşıma kapasitesine sahiptir. Kauçuk, iz bırakmayan kauçuk, poliamid, poliüretan, mavi kauçuk, termoplastik kauçuk, bakalit, döküm, polipropilen ve pvc gibi çok sayıda kaplama seçeneğiyle, her sektöre, her zemine uyum sağlamaktadır.

Yedek tekerlekler kasnak cinslerine göre de farklılık göstermektedir. Kasnaklar; çelik sac, poliamid, döküm, polipropilen, alüminyum, polikarbonat olabilir.

1994 yılından gelen tecrübeyle oluşturduğumuz özen teknik mümessili olduğu firmaların ürünleri ile ülkemizde her türlü endüstriye yönelik ve her gün yenilenen bilgisi, tecrübesi, titizliği ve en iyiyi elde etme azmi ile müşterilerine satış öncesi maximum çözüm üreterek ve satış sonrası hızlı servis desteği vererek her zaman mutlak müşteri memnuniyetini temel ilke edinerek faaliyet göstermektedir.

;